Maailm

MINEVIKUHETK | 8. juuni: viikingid rüüstasid Lindisfarne'i kloostrit

Ohtuleht.ee, 8. juuni 2019, 10:15

4 KOMMENTAARI

v
võõrvõim on tõelisele eestlasele ainus oma.Ja alati oma./ 10. juuni 2019, 00:23
nuu,küsimus !!!! Alles maikuus tehti Sõnumilehe veergudel selgeks, et 13 sajandil veeti matsid ja aborigeenid Euroopasse, toodi siia Maarjamaale õige kultuur .
k
küsimus/ 8. juuni 2019, 20:32
ega kloostris juhuslikult juudi soost naised kannatanud- mörtsukate ja rüüstajate päritolumaa on nüüd kindlaks tehtud ja võiks kahjunõude Norrale esitada paari miljardi ulatuses! Samas tahaks meile, kui ristiusku mitte harrastavatele põhjamaalastele kompensatsiooni saada vähemalt 800 aastase rõhumise eest! Igasuduse võõrusu propageerimine ja arendamine riikides, millel pole kohaliku usuga pistmist, tuleks käsitleda terrorina kohalike elanike suhtes !
u
uv/ 8. juuni 2019, 12:59
Se on lihtsalt väljamõeldud muinaslugu, nii vanu dokumente originaalis pole säilinud. Ajalugu kirjutati ümber tavaliselt 19 sajandil ja topitakse tõe pähe. Võibolla oli hoopis tegemist keskaegsete karistusretkedega, kui lääne-euroopa kuningriigid ei tahtnud enam maksusid maksta suurele Tartaria khaanile. Selliseid väikeseid sõjakäike tehti veel 17-18 sajandil. Akadeemiline ajalugu, mida koolides õpetatakse on üks suur pettus.
u
UUS PAHA REAALSUS/ 8. juuni 2019, 10:50
vot nii teevad praegu juba tulega aga varsti ka relvadega IDAMAADE PO,MMI USKLIKUD

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee