Mõnikordpanevad videomängud lihtsalt kätega vihast vehkima.Foto: Pexels.com
Ohtuleht.ee 27. august 2018 13:56
Viimaste päevade murepilvede hajutamiseks tahame panna südamele, et oma kaotusvalu on võimalik leevendada ka nii, et ohvriteks on vaid enda närvid, rahakott, materiaalsed esemed ning vaatajate-kuulajate kõrvakiled.

Hoiatus: allolevad videod sisaldavad keskmisest vängemat keelekasutust!

YouTube'i kasutaja W2S on enda kanalile üles laadinud video, millesse on kokku kogutud kõik need hetked, mil noormees on jalgpallimängu „FIFA“ peale närvi läinud ning seejärel kas oma mängupulti või lausa mööblit lõhkuma asunud. Võime vaid ette kujutada, mis poisi toa seinast alles on jäänud.

Professionaalne e-sportlane ja ameerika jalgpallimängu „Madden“ fänn Kent „Kaus“ Auslander jäi ühel võistlusel ääretult kehva kaotusseisu ning see rikkus ta tuju niivõrd palju, et mees otsustas oma rahulolematusest kõikidele kohalolijatele ja vaatajatele teada anda. Ühel hetkel muutus noormehe sõim niivõrd naeruväärseks, et kuulda võib nii taustal askeldavate inimeste naeruturtsatusi kui ka kommentaatorite hoiatust, et kui Auslander veel kaua jätkab, võib temast internetimeem saada.

Kõige värvikam näide kodumaisest raevust kuulub kindlasti Eesti ühele tuntuimale streamer'ile ja juutuuberile Istoprotcentile, kes nüüdseks legendaarseks saanud klipis rallimängus  „Dirt 3“ hakkama üritab saada.

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

Noob 28. august 2018 20:34
Täiesti lõpp mis när-vi-hai-ged. Kui mängida ei oska siis ärgu mängigu. Eriti Isto. Ki-sen-dab-kui mingi eit. Kui mängida ei oska siis pole mäng süüdi. Mingu siis när-vi-ars-ti juurde.
mina 28. august 2018 11:19
sain närvivapustuse, kui mu lapselaps rääkis mulle kogemata välja, kuidas nad kolmekesi kaisujänest puutokkidega peksid. Ta ütles: tead, kui imelik oli, me ei saanud kuidagi enam pidama. 9 aastane poiss. Korralikust kodust, normaalse õppeedukusega. Igasugu filme vahib küll üsna palju. Sõbrad samuti. Sa oled justkui nats napakas, kui sa ei tea, mis teatud multikates või reklaamides tehakse. See teadmine tundub olevat märksa tähtsam, kui koolis õpetatavad teadmised. Kuigi praegu veel on ka koolitarkused aus, õnneks.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS