Maailm

VIDEO | Vaatame, mida pakub uus „Sõrmuste Isandal“ põhinev videomäng 

Level1.ee, 2. november 2017 13:31
Foto: Monolith Productions / Warner Bros. Interactive Entertainment
Septembri lõpus ilmunud „Middle-earth: Shadow of War“ – järg menukale „Middle-earth: Shadow of Mordorile“ – on lõpuks ometi kohale jõudnud. Margus ja Sten üritavad selgeks teha, kas tegu on õnnestunud järjega või mitte.

„Middle-earth: Shadow of War“ toob tagasi „Shadow of Mordori“ suurima tõmbenumbri – nemesis-süsteemi – ning laiendab selle üksikutelt tegelastelt tervetele keskkondadele. Mängija, kes astub taas esimese osa peategelase Talioni rolli, saab kokku panna oma unikaalsetest orkidest koosneva armee ning rünnata sellega vastaste kindluseid. Vaenlaste, kindluste ja ümbritseva maailma väljanägemine oleneb nemesis-süsteemi erinevate aspektide kokkumängust.

Võrreldes „Shadow of Mordoriga“ on lahingute mastaap kordades kasvanud ning peategelasel Talionil on seekord rohkem vahendeid ja võimalusi oma eesmärkide täitmiseks. Võimalus vallutada kantse ning määrata neile unikaalsete omadustega valitsejaid toob „Middle-earth: Shadow of Wari“ ka strateegilise elemendi ja laiendab seeria esimese osaga võrreldes veelgi nemesis-süsteemi haaret.

Samal teemal

06.11.2017
ARVUSTUS | „South Park The Fractured But Whole“ teeb tuntud tegelastest superkangelased
06.11.2017
KEHASTU MCGREGORIKS! EA kuulutas välja kaklusmängu „UFC 3“
03.11.2017
VIDEO | Kas tõesti on selgunud aegade raskeim videomäng?
02.11.2017
HÄMMASTAVAD NUMBRID: Nintendo jaoks on käesolev aasta suurepärane

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee