Maailm

OO AJAD, OO KOMBED! Pruulmeistrid lõid vagiinaõlle (4)

Toimetas Vidrik Võsoberg, 2. mai 2016 15:09
Foto: orderyoni.com
Müügilette on valmis ründama maailma esimene vagiinaõlu (kui mitte arvestada skandaali vagiinat meenutava röstitud linnase pildiga kodumaise Põhjala õllesildil) – ja see kõik on tehtud üheainsa modelli "essentsist", kirjutas The Mirror. Projekti loojate sõnul püüavad nad tabada naise parimad omadused ja panna need joogi sisse. NB! Vagiinaõlu ei saanud avalikuks 1. aprillil.

Enamik napsusõpru on üsna avatud erinevate käsitööõllede maitsmisele – ja neid on tänapäeval valikus palju. Aga ka kõige seiklushimulisema õllesõbra jaoks võiks olla keerukas pista nina sellesse jooki, mis on tehtud vagiinast võetud bakteritest.

Jah, lugesite õigesti.

"Villitud instinkti" loojad otsustasid, et nad tahavad tabada naise essentsi ("tema sarm, sensuaalsus, kirglikkus ... tema maitse, lõhn .... tema hääl") ja teha sellest joogi.

Order of Yoni veebisait märgib: "Õlle saladus peitub tema vagiinas".

"Kasutades mikrobioloogia kõrgtehnoloogiat, me eraldame, kontrollime ja valmistame ette piimhappebakterid ühe ainulaadse naise vagiinast. See bakter kannab naise omadused, kõnnaku, graatsia, glamuuri ja instinktid õllesse ja teistesse toodetesse, muuted need armastusväärse jumalanna tantsuks."

Kes on see jumalanna, see ainulaadne naine? See on Tšehhi modell Alexandra Brendlov.

"Pühendasime palju aega sellise naise leidmisele, kõik modellid tegid läbi väga range valimisprotsessi. Ja lõpuks, pärast pikki kuid otsinguid, saime hakkama. Leidsime naise, kes isikustab naiselikkust, loomulikku sarmi ja ahvatlust ja kes kehastab kõiki neid ihaldatud instinkte, mida me tahtsime raamida oma õllepudelisse."

Kui see saab populaarsemaks, siis vajavad tegijad ilmselt rohkem modelle.

Õlle loojad taotlevad rahastust oma projektile ühisrahastusplatvormi Indiegogo kaudu, nad soovivad koguda 150 000 eurot.

Kuus päeva pärast projekti ülespanekut olid nad kogunud 11 eurot. Tänaseks on olukord juba parem – koos on 1578 eurot 59 annetajalt ehk 1% vajaminevast rahastusest.

Siiski on ka see number ilmselt hea selle toote populaarsuse mõõdupuu.

Vagiinaõlle kohta saab infot tootja kodukalt siit, seda saab toetada Indiegogo's siin. Toote reklaamvideot vaata siitsamast.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee